ALEKSANDRA KRÓLIK

wokal

Aleksandra Królik

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, pedagog.

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach Wydz. Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Studiów Podyplomowych Emisji Głosu na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Studiów Podyplomowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, kier. Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej.

Słuchaczka warsztatów Kristin Linklater, uczestniczka wielu konferencji, wykładów i szkoleń poświęconych pracy z głosem (m.in Belcanto , Flow Phonation, Speach Level Singing, Belting, Voice and Body in Balance, Mix, Screaming, Rock&Metal, Technika Alexander, Metoda Feldenkraisa).

Jest wykładowcą PWST w Krakowie w zakresie zajęć z przedmiotu "Impostacja głosu". Prowadzi zajęcia z emisji głosu w Krakowskiej Szkole Jazzu.

Wykładowca klas wokalnych licznych warsztatów muzycznych (min. Jaworki, Stalowa Wola, Rzeszów, Koluszki, Kielce, Pułtusk).

Doświadczona artystka estradowa zarówno jako solistka w autorskich projektach oraz zespołach m.in Brathanki, Orange, Mollstreet jak i wieloletnia chórzystka w programach telewizyjnych m.in. ,,Jaka to melodia” ,,Szymon Majewski Show”, ,,Ciao Darwin”, ,,Twoja droga do gwiazd", ,,Śpiewaj i walcz”, Festiwale Polskiej Piosenki w Opolu i w Sopocie.

Zdjęcie pochodzi z archiwum wykładowcy.

Więcej o wykładowcy na:

https://www.facebook.com/ola.krolik.official

Video:

Zarys programowy zajęć:

Celem warsztatów jest przyswojenie sobie umiejętności prawidłowego posługiwania się głosem. Uświadomienie i wyeliminowanie złych nawyków oddechowych i niekontrolowanych,niepotrzebnych napięć w ciele podczas śpiewu oraz pomoc w pracy nad repertuarem wokalnym. Poznacie lepiej swój głos i mam nadzieję, że nauczycie się go szanować.