Przegląd zespołów

Informacja o przeglądzie

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2017

Masz zespół grający bluesa lub blues-rocka? Chcesz zaistnieć na polskiej scenie bluesowej? Zgłoś się do kolejnej edycji Przeglądu Zespołów Bluesowych im. Tadeusza Nalepy. W tym roku Przegląd odbędzie się w sobotę, 12 sierpnia w Teatrze Starym w Bolesławcu. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz poniżej. Wystarczy go wypełnić i wysłać, a na otrzymany w odpowiedzi adres e-mail wysłać trzy utwory demo. Nie czekaj. Dołącz do najlepszych. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 15 lipca! Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w regulaminie Przeglądu dostępnym do pobrania poniżej. Masz pytania? Napisz do nas na adres: k.rojewski@funmedia.pl

Przegląd od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów. Od 2007 roku nosi imię Tadeusza Nalepy, ojca polskiego bluesa. Jest to jedyny konkurs, w którym obowiązkowe jest wykonanie utworu z repertuaru Tadeusza Nalepy. Laureatami Przeglądu były m.in. zespoły J.J. Band, The Twisters, Tipsy Drivers czy Ścigani, Cheap Tobacco, czy Niebieska Sowa. Laureatami Przeglądu byli również Roman Puchowski i Jacek Siciarek - dziś gwiazdy i wykładowcy warsztatów. W ubiegłym roku zmagania konkursowe wygrał zespół Hot Tamales.

Jury Przeglądu

Zmagania Przeglądowe jak co roku oceniać będzie profesjonalne jury złożone z wykładowców warsztatów.

Regulamin Przeglądu

Przegląd odbywa się według regulaminu.

Nagrody

Zespoły rywalizować będą o nagrody finansowe:

Ponadto przewidziane są nagrody i wyróżnienia indywidualne.

 

Lista zespołów zgłoszonych

Zgłoszenia do przeglądu

Regulamin przeglądu

Aby zapisać się na przegląd, wypełnij poniższy formularz. Wszystkie pola są obowiązkowe. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz instrukcję dalszego postępowania.

* pola wymagane

Formularz zgłoszeniowy


Proponowane utwory z repertuaru

Utwór nr 1*
 
 
 
Utwór nr 2
 
 
 
Utwór nr 3
 
 
 

Informacja wkrótce